Похваліться своїми золотими руками та створіть ексклюзивну прикрасу: жіночу підвіску на шию.
Дерево є довговічним, практичним та високоестетичним матеріалом. Підкреслити свою індивідуальність та додати оригінальності образу доможе ось така ексклюзивна підвіска, виготовлена власноруч.
Цей майстер-клас стане чудовою розвагою для кожного з членів Вашої сім’ї!
Дерев’яенні підвіски будуть гарним і практичним подарунком для Ваших близьких і коханих. Спробуйте здивувати їх близьких та подаруйте їм власноруч створену роботу або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’янна підвіска на шию”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік учасників майстер- класу від 15 років.

Складність

Майстер-клас середнього рівня складності.

Тривалість

Ви проведете 2 години у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості випалювача і газової паяльної лампи Dremel VersaTip. Засвоюємо особливості роботи насадок для випалювання, використовуємо тонування відкритим полум’ям. Вивчаємо функції мікроелектроінструментів Dremel, застосовуємо різноманітні приставки та насадки для гравіювання та різблення по шкірі.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.