Декоруємо шкіряні браслети. Гравіювання та випалювання на шкірі. Похваліться своїми золотими руками та виготовіть ексклюзивну прикрасу: шкіряний браслет з гравіюванням.
Шкіра є довговічним, практичним та високоестетичним матеріалом. Підкреслити свою індивідуальність та додати оригінальності образу доможе гравіювання та випалювання на власноруч виготовлених браслетах.
Цей майстер-клас стане чудовою розвагою для кожного з членів Вашої сім’ї!
Шкіряні браслети будуть гарним і практичним подарунком для Ваших близьких. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм браслети власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Декоруємо шкіряні браслети”
Гравіювання та випалювання на шкірі: шкіряні браслети

Майстер-класи у Творчій майстерні "Сверлик": Декоруємо шкіряні браслети. Гравіювання та випалювання на шкіріЗапис за номером 067 6723661 або на сайті - sverlyk.com.ua Наші адреси:Київ, вул. Богатирська, 6А, метро МінськаКиїв, вул. Краківська, 20, метро Чернігівська

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Четвер, 10 січня 2019 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості випалювача і газової паяльної лампи Dremel VersaTip. Засвоюємо особливості роботи насадок для випалювання, використовуємо тонування відкритим полум’ям. Вивчаємо функції мікроелектроінструментів Dremel, застосовуємо різноманітні приставки та насадки для гравіювання та різблення по шкірі.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.