У кожного з нас є цікаві книги, які можна перечитувати і перечитувати по декілька разів. А для того, щоб пам’ятати необхідну сторінку, потрібно мати ….. вже здогадались? Вірно, книжкову закладку ! Коли книжка має закладку, то і книжка в порядку. В колишніх часах книжні закладки цінували дуже дорого та дарували навіть царським особам! Але найцікавіші та найдорожчі закладки – ті, які зроблені своїми руками. Для їх виготовлення потрібно проявити неабияку творчість та фантазію. Ось і виходить, що будь-яка книжкова закладка – це не порожня дрібничка, а дуже важлива, потрібна, та й просто чарівна річ. Ми переконані, що індивідуальні та зроблені своїми руками на майстер-класі дерев’яні закладки до книжок неабияк сприятимуть появі любові до книжок та їх читання. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм дерев’яну закладку до книжки власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’яні закладки для книжок”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера, скло, кераміка, метал, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа. Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.