Главная

Творческая столярная мастерская “Сверлик”

Предлагаем интересную авторскую учебную программу

Подробнее

Создавайте собственные проекты

Современная оборудованная мастерская для всех!

Подробнее

Про майстерню

Творча майстерня "Сверлик" - це місце, де діти і дорослі роблять і прикрашають, створюють цікаві художні роботи з дерева і скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи.

Про Сверлик

Відео про життя @Сверлик, творча столярна майстерня, нашу команду та любов до своєї справи.

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Вівторок, 28 січня 2020 р.

Акційна пропозиція!

Тільки зараз Ви можете придбати продукцію Dremel за акційною ціною!

Dremel Stylo 15

Dremel Stylo 15 - чудовий багатофункційний інструмент для домашнього використання при створенні творчих проектів. Ця крихітка працює з різними типами поверхонь (шкіра, скло, пластик, дерево) і виконує функції: гравірування, різьблення, шліфовка, поліровка, заточка). Інструмент можна придбати за акційною ціною 1749 грн. Для отримання більшої інформації напишіть нам у зворотній формі.

ЗАМОВИТИ!

Dremel Versa Tip

Газовий випалювач Dremel Versa Tip - ідеально підходить для гарячого тиснення, художньої пірографії, фіксації матеріалів гарячим способом, запаювання дротів та багатьох інших робіт.
На випалювач діє акційна ціна 1376 грн. Для отримання більшої інформації напишіть нам у зворотній формі.

ЗАМОВИТИ!

Інноваційний творчий проект

Це місце, де діти і дорослі роблять і прикрашають, створюють цікаві художні роботи з дерева і скла за допомогою електроінструменту Dremel і Bosch.

Художній та технічний розвиток

Відвідувачі майстерні навчаються вирізати, шліфувати, різати, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравірувати, фарбувати, клеїти і прикрашати.

Авторська навчальна програма

Під керівництвом професійних майстрів учні отримують знання в процесі власного досвіду виконання проекту, моделювання та дослідження матеріалу.

Высокий уровень безопасности

Современная мастерская оборудована отдельными рабочими местами, инструментами Dremel и Bosch, вытяжкой и персональными средствами защиты.

Для детей от 6 до 99 лет

Творческие мастер-классы влияют на полезную самореализацию личности в любом возрасте. Занятия способствуют индивидуальному и социальному развитию.

Полезный семейный досуг

Семейные мастер-классы способствуют построению хороших взаимоотношений в семье между родителями и детьми. Проводите время с семьей весело и полезно.

Корпоративные события и ивенты

Проект способствует развитию сотрудников и построению гармоничных взаимоотношений в коллективе. Мастер-классы привлекают внимание к любому проекту или мероприятию.

We speak English

Мы разговариваем на украинском, русском и английском языках, что позволяет нам участвовать в международных мероприятиях и проектах.

Дарим творческие эмоции

Наши подарочные сертификаты дают возможность прекрасно и нестандартно провести время, получить новые впечатления и замечательные результаты работы.

Заняття для Дітей

Заняття в групах за абонементами протягом року. Навчальна програма спрямована на розвиток дітей у художньому і технічному напрямках. Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Учні працюють з матеріалами: дерево, фанера, метал, скло, кераміка, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа.

Детальніше

Програми для Дорослих

Міні-майстерня Dremel: нюанси та приклади використання електро-лобзика Dremel MotoSaw, багатофункційного інструменту Dremel. Деревообробка та гравірування по склу: свердління, шліфування, полірування, різьблення, гравірування. Випалювач VersaTipe: випалювання, паяння, декоративна техніка – брашерування. Фрезерування по дереву: вибірка пазів, виконання декоративного малюнку в техніці фрезерування.

Детальніше

Майстер-класи

Запрошуємо дітей від 6 до 99 років на майстер-класи в майстерні та виїзні майстер-класи, де ви власними руками майструєте цікаві роботи по дереву та склу: дерев'яна зброя, скляні листівки, дерев'яні блокноти, підставки під горнятко, декор та прикраси, дерев'яні ігри, забавки та багато іншого.

Детальніше

Власний проект

Власний проект - індивідуальний майстер-клас, де можете реалізувати будь-які ідеї власноруч за вашим оригінальним проектом. Коворкінг - Погодинна оренда робочого місця, електроінструменту, супровід майстра-викладача.  Замовлення - виконуємо на замовлення проекти різної складності. Пропонуємо творчі рішення з художньої обробки дерева, скла, кераміки, металу та інших матеріалів.

Детальніше

Запис на програму

* - Пожалуйста, обязательно заполните эти значения!

Мультиінструменти Dremel

Інструменти не мають аналогів у світі за своєю універсальністю і широтою використання

Детальніше!

Кожне місце обладнане:

  • мультіінструментом Dremel 3000 з усіма насадками і приставками
  • гравером Dremel
  • двотемпературним клейовим пістолетом Dremel GlueGun
  • випалювачем Dremel VersaTip
  • лещатами, струбцинами, фрезерувальним столиком Dremel
  • традиційні інструменти (молотки, плоскогубці, викрутки та т. п. …)
  • також електролобзики MotoSaw і свердлильні стійки WorkStation
Детальніше