Главная

Творческая столярная мастерская “Сверлик”

Предлагаем интересную авторскую учебную программу

Подробнее

Создавайте собственные проекты

Современная оборудованная мастерская для всех!

Подробнее

Про майстерню

Творча майстерня "Сверлик" - це місце, де діти і дорослі роблять і прикрашають, створюють цікаві художні роботи з дерева і скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи.
Життя Сверлика

Відео про життя @Сверлик, творча столярна майстерня, нашу команду та любов до своєї справи.

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Вівторок, 28 січня 2020 р.

Інноваційний творчий проект

Це місце, де діти і дорослі роблять і прикрашають, створюють цікаві художні роботи з дерева і скла за допомогою електроінструменту Dremel і Bosch.

Художній та технічний розвиток

Відвідувачі майстерні навчаються вирізати, шліфувати, різати, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравірувати, фарбувати, клеїти і прикрашати.

Авторська навчальна програма

Під керівництвом професійних майстрів учні отримують знання в процесі власного досвіду виконання проекту, моделювання та дослідження матеріалу.

Высокий уровень безопасности

Современная мастерская оборудована отдельными рабочими местами, инструментами Dremel и Bosch, вытяжкой и персональными средствами защиты.

Для детей от 6 до 99 лет

Творческие мастер-классы влияют на полезную самореализацию личности в любом возрасте. Занятия способствуют индивидуальному и социальному развитию.

Полезный семейный досуг

Семейные мастер-классы способствуют построению хороших взаимоотношений в семье между родителями и детьми. Проводите время с семьей весело и полезно.

Корпоративные события и ивенты

Проект способствует развитию сотрудников и построению гармоничных взаимоотношений в коллективе. Мастер-классы привлекают внимание к любому проекту или мероприятию.

We speak English

Мы разговариваем на украинском, русском и английском языках, что позволяет нам участвовать в международных мероприятиях и проектах.

Дарим творческие эмоции

Наши подарочные сертификаты дают возможность прекрасно и нестандартно провести время, получить новые впечатления и замечательные результаты работы.

Заняття для Дітей

Заняття в групах за абонементами протягом року. Навчальна програма спрямована на розвиток дітей у художньому і технічному напрямках. Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Учні працюють з матеріалами: дерево, фанера, метал, скло, кераміка, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа.

Детальніше

Програми для Дорослих

Міні-майстерня Dremel: нюанси та приклади використання електро-лобзика Dremel MotoSaw, багатофункційного інструменту Dremel. Деревообробка та гравірування по склу: свердління, шліфування, полірування, різьблення, гравірування. Випалювач VersaTipe: випалювання, паяння, декоративна техніка – брашерування. Фрезерування по дереву: вибірка пазів, виконання декоративного малюнку в техніці фрезерування.

Детальніше

Майстер-класи

Запрошуємо дітей від 6 до 99 років на майстер-класи в майстерні та виїзні майстер-класи, де ви власними руками майструєте цікаві роботи по дереву та склу: дерев'яна зброя, скляні листівки, дерев'яні блокноти, підставки під горнятко, декор та прикраси, дерев'яні ігри, забавки та багато іншого.

Детальніше

Власний проект

Власний проект - індивідуальний майстер-клас, де можете реалізувати будь-які ідеї власноруч за вашим оригінальним проектом. Коворкінг - Погодинна оренда робочого місця, електроінструменту, супровід майстра-викладача.  Замовлення - виконуємо на замовлення проекти різної складності. Пропонуємо творчі рішення з художньої обробки дерева, скла, кераміки, металу та інших матеріалів.

Детальніше

Запис на програму

* - Пожалуйста, обязательно заполните эти значения!

Мультиінструменти Dremel

Інструменти не мають аналогів у світі за своєю універсальністю і широтою використання

Детальніше!

Кожне місце обладнане:

  • мультіінструментом Dremel 3000 з усіма насадками і приставками
  • гравером Dremel
  • двотемпературним клейовим пістолетом Dremel GlueGun
  • випалювачем Dremel VersaTip
  • лещатами, струбцинами, фрезерувальним столиком Dremel
  • традиційні інструменти (молотки, плоскогубці, викрутки та т. п. …)
  • також електролобзики MotoSaw і свердлильні стійки WorkStation
Детальніше