Навчання 3 рівень

3 РІВЕНЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Учням, які завершили 2 рівень навчальної програми пропонуємо продовжити навчання на 3 рівні в Сверлик, творча столярна майстерня. Заняття тривають протягом року за абонементами! На 3 рівні заняття відбуваються за принципом «Власний проект». Дітям надається тема проекту, певні завдання по складності конструктиву, загальне бачення результату та таймінг на виконання роботи. Враховуючі вже набутий досвід під час навчання на 1 і 2 рівнях, учні готові до реалізації проектів за власним баченням, кресленням та конструктивом. Задача майстра-викладача підтримати та вдосконалити самостійні творчі та технічні навички дітей. Учні вивчають властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки.  Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування.  Працюємо з матеріалами: дерево, фанера, скло, кераміка, метал, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа.  Cвої готові роботи учні забирають з собою. По завершенню навчального курсу учні проходять тестування, отримують Дипломи.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:

Середа, Четвер або П’ятниця 17:00 – 18:30
Субота або Неділя 11:00 – 12:30, 13:00 – 14:30

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Абонемент будні дні (4 заняття на місяць по 1,5 години) – 860 грн
Абонемент вихідні дні (4 заняття на місяць по 1,5 години) – 960 грн
В абонемент включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.
Запис за номером 067 6723661 або на сайті – sverlyk.com.ua

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Столярна майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. Відвідувачі майстерні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравіювати, фарбувати, клеїти та декорувати! Творчі майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці. Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку. Приходьте до нас та ми з радістю поділимось з Вами нашим досвідом!

Записатись
« of 2 »