Англомовні

Англомовний “Сверлик”

Мрієте почати говорити англійською? Маєте англомовних гостей, хочете весело і корисно провести дозвілля? Приходьте до нас! Творча столярна майстерня «Сверлик» проводить майстер-класи англійською мовою за попереднім записом. На майстер-класі Ви вивчите та попрактикуєте нові терміни, пов’язані із столярною справою, а також виготовите власноруч цікаві поробки, які зможете забрати з собою на пам’ять. Проведемо майстер-класи в англомовному просторі: школі, таборі, корпоративному івенті.

Ласкаво просимо на курси, уроки та майстер-класи

Запрошуємо на навчання для дітей, курси для дорослих та майстер-класи дітям від 6 років та дорослим,  у нашій творчій столярній майстерні, або виїзні майстер-класи на Вашій території:

 • Майстер-класи для дітей віком від 6 до 99 років
 • Сімейні майстер-класи з дітьми 6-9 років
 • Майстер-класи для дорослих
 • Майстер-класи для творчих груп, шкіл, клубів
 • Майстер-класи з нагоди дня народження
 • Англомовні майстер-класи
 • Індивідуальні майстер-класи “Власний проект”
 • Навчання для дорослих та дітей
 • Корпоративні майстер-класи
 • Онлайн-курси
 • Подарункові сертифікати на майстер-класи та навчання.

Тривалість стандартного майстер-класу – 1,5 години. Ми надаємо всі необхідні електроінструменти, матеріали, халат, окуляри та маски. Ваші завершені поробки лишаються з Вами. Обрати  роботу, над якою будете працювати в майстерні, Ви можете безпосередньо перед початком майстер-класу із зразків представлених  на стендах в майстерні, або переглянути наші пропозиції на веб-сайті https://sverlyk.com.ua  та сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/Sverlyk.Kyiv .

Майстер-класи розроблені для дорослих та дітей старше 6 років. Дітям віком від 6 до 9 років дозволяється брати участь лише під наглядом батьків або відповідального нагляду дорослих. Це важливо, оскільки для дітей такого віку досить важко слідувати рамкам, або правильно виконувати всі завдання, тому їм просто потрібна допомога.

Будь ласка, зверніть увагу на наші майстер-класи для груп у майстерні та виїзні майстер-класи на Вашій території.

Ми проводимо майстер-класи для шкіл, освітніх центрів, таборів, ремісничих шкіл, творчих просторів,  а також майстер-класи для корпоративних клієнтів:

– Майстер-класи з художньої обробки деревини та гравіювання на склі на Вашій локації

– Майстер-класи у нас в творчій столярній майстерні «СВЕРЛИК»

Поєднуйте розваги, приємний час, екскурсії та нові враження для себе та дітей.

Ми пропонуємо майстер-класи з художної обробки дерева та гравіювання на склі у сучасній, комфортній та безпечній майстерні, яка оснащена всіма необхідними інструментами, витяжками та засобами індивідуального захисту.

Для дітей від 9 до 16 років ми пропонуємо кілька уроків за власною освітньою програмою протягом року, які оплачуються щомісяця. Це свого роду реміснича школа. Повний курс складається з 3 рівнів. Після кожного рівня діти отримують диплом та в кінці курсу сертифікат, який підтверджує їх знання з обробки дерева, скла, кераміки та інших матеріалів за допомогою електроінструментів. Діти відвідують наш семінар регулярно раз на тиждень, 1-місячний квиток складається з 4 уроків. Програма передбачає ретельне вивчення інструментів, приладдя, різних матеріалів, дизайн, конструкцій та завдань для обробки різних матеріалів. Групи підмайстрів крок за кроком переходять від простих до більш складних завдань. Детальні та хитромудрі конструкції розділені на 2-3 кроки / уроки. Ви можете вибрати найбільш відповідний час за нашим розкладом. 17:00 у середу, четвер, п’ятницю та 11:00 або 13:00 у вихідні (субота та неділя). Тривалість 1 уроку – 1,5 години.

Також у нас є пропозиція “Власний проект”, яка особливо цікава для дорослих та молоді. Запрошуємо втілити в життя будь-яку власну ідею в індивідуальному майстер-класі «Власні проекти» з оригінальним дизайном. Ми надаємо вам персональне робоче місце в майстерні, Dremel Moto-Saw, багатофункціональний інструмент Dremel 3000, захисні окуляри, маску, халат, аксесуари та матеріали, доступні в майстерні, а також консультативну підтримку майстра-викладача. Наша пропозиція “Власні проекти” на індивідуальному семінарі надає можливість реалізувати будь-які ідеї власного оригінального дизайну. Якщо вам не вистачає робочих інструментів та робочого місця, ви можете взяти пропозицію Коворкінгу у творчій майстерні “Сверлик”. Коворкінг включає особисте робоче місце в майстерні, Dremel Moto-Saw, багатофункціональний інструмент Dremel 3000, окуляри, маску, халат та технічну підтримку майстра-викладача. Ви використовуєте власні матеріали та аксесуари.

Майстерня “Сверлик” співпрацює зі школами та освітніми центрами. Ми пропонуємо:
– Купити електроінструменти для облаштування робочого місця в класі або майстерні у вашому навчальному центрі.
– Ми можемо організувати безкоштовну презентацію електроінструментів, демонструвати результати та зразки в школах чи освітніх центрах. Кожен, хто цікавиться нашими електроінструментами, може спробувати їх. Ця пропозиція є найцікавішою для дітей старше 9 років.
– Тренінги, стажування та практичний досвід роботи з електроінструментами Bosch та Dremel для викладачів ремесел у школах чи освітніх центрах, які ми проводимо в нашій майстерні.

Розклад:

Вівторок – неділя з 10:00 до 19:00
Протягом робочого дня ми проводимо 4 майстер-класи згідно з графіком:
1) 11:00 – 12:30
2) 13:00 – 14:30
3) 15:00 – 16:30
4) 17:00 – 18:30
Щоб взяти участь у майстер-класі, вам слід надіслати нам таку інформацію:
– Ваше iм’я
– Ім’я та вік дитини (дітей)
– Ім’я дорослого, який здійснює нагляд за дітьми у віці від 6 до 9 років
– Вибраний день та час, коли ви хочете приїхати
Не забудьте залишити контактну електронну адресу або номер телефону

Адреси майстерень:

м. Київ, вул. Богатирська, 6а, метро “Мінська”
м. Київ, вул. Краківська, 20, метро “Чернігівська”

e-mail: sverlyk.kyiv@gmail.com
067 6761221