День народження

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Святкуйте День народження у Сверлику родиною та з друзями! Пропонуємо майстер-класи до Дня народження! Ваше свято буде цікавим та захоплюючим! Запрошуємо майструвати у Творчу столярну майстерню «Сверлик». Різноманітні вироби з дерева та скла на Ваш вибір, а також чудовий настрій! В майстерні ви можете змайструвати ексклюзивний подарунок за нашими зразками або власним проектом. Ми допоможемо зробити ваше свято особливим, бо найцінніший подарунок той, що змайстрований власноруч. Святкуйте та майструйте разом зі Сверликом!

АКЦІЯ:
Групам до Дня народження від 8 осіб – участь для іменника БЕЗКОШТОВНА!

Проводимо майстер-класи до Дня народження в МАЙСТЕРНІ та ВИЇЗНІ.

   Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. Запрошуємо дорослих та дітей від 6-ти років змайструвати власними руками цікаві роботи з дерева та скла:
 • Предмети інтер’єру, годинники, підсвічники, декративні тарілки
 • Гравірування на скляних бокалах, скляні листівки
 • Дерев’яні блокноти
 • Підставки під горнятко
 • Декор та прикраси до Свят
 • Дерев’яну зброю: мечі, ножі, кинджали, MineCraft, сурікени, щити
 • Дерев’яні ігри, забавки та багато іншого.
   • Вартість: Майстер-клас 1,5 години – 400 грн

    У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача. Готову роботу учасник майстер-класу забирає з собою.

    Діти віком від 6 до 9 приймають участь обов’язково за допомогою батьків або відповідального дорослого. Ціна участі лишається незмінною за одну спільну роботу.

    Пропонуємо подарункові сертифікати на майстер-клас!

  Вік учасників

  Вік дітей від 9 до 99 років. Діти молодшого віку обов’язково у супроводі дорослого.

  Тривалість

  Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

  Складність

  Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

  Безпека

  Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

  Готові вироби

  Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

  Головні операції

  вирізання, різьблення, сверління, фрезерування, випалювання, гравіювання

  Що Ви отримуєте?

  Ви будете майструвати за допомогою електролобзика Dremel Moto-saw, багатофункційного електроінструменту Dremel з різноманітними приставками та насадками, випалювача Dremel VersaTip, шуруповерта Bosch, ексцентрикової та стрічкової шліфмашин Bosch. Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування.

  Записатись

  Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

  Столярна майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. Відвідувачі майстерні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравіювати, фарбувати, клеїти та декорувати! Творчі майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці. Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку. Приходьте до нас та ми з радістю поділимось з Вами нашим досвідом!

  Записатись
  « of 2 »