Корпоративні та івент-агенціям

КОМПАНІЯМ та ІВЕНТ-АГЕНЦІЯМ ПРОПОНУЄМО

КОРПОРАТИВНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

  • Для груп організуємо майстер-класи в майстерні та виїзні на території замовника

Поєднайте командну роботу, корисний час, розвагу та новий досвід для колективу компанії. Запропонуйте вашій команді об’єднатися завдяки спільній роботі власними руками. З нашими майстер-класами будь-який FamilyDay або корпоративне свято компанії стануть незабутніми та наповненими враженнями командної роботи. Пропонуємо майстер-класи для дорослих та дітей по дереву та склу в сучасній, комфортабельній майстерні, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. В ціну майстер-класу все включено: електроінструмент, насадки, матеріал, консультативний супровід майстрів-викладачів, фартухи, окуляри, індивідуальні респіратори. Cвою готову роботу учасник майстер-класу забирає з собою або передає в фонд компанії чи присвячує соціальному проекту. Маємо великий досвід в організації виїзних майстер-класів на території замовника. Ми готові до участі в корпоративних творчих проектах різного масштабу як в приміщенні, так і на відкритих майданчиках.

  • Майстер-класи з використанням електроінструменту по дереву та склу

Вік учасників: від 6 до 99 років Діти віком від 6 до 9 приймають учать обов’язково за допомогою батьків або відповідального дорослого.

Учасники майстер-класів власними руками майструють цікаві роботи:

  • Поробки з дерева або скла з використанням корпоративної символіки та лого.
  • Скляні листівки
  • Дерев’яні блокноти, органайзери
  • Підставки під мобільні, планшети, горнятко
  • Іграшки на колесиках
  • Декор та прикраси
  • Дерев’яні ігри, забавки та багато іншого.

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Столярна майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. Відвідувачі майстерні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравіювати, фарбувати, клеїти та декорувати! Творчі майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці. Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку. Приходьте до нас та ми з радістю поділимось з Вами нашим досвідом!

Записатись
« of 2 »