Навчання для дітей

НАВЧАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Якщо ви зацікавлені технічним та художнім розвитком вашої дитини, пропонуємо навчання за авторською програмою в Сверлик, творча столярна майстерня. Запрошуємо дітей від 9 років на заняття за програмою у Cверлик протягом року за абонементами! Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування. Учні вивчають властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Працюємо з матеріалами: дерево, фанера, скло, кераміка, метал, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа. Cвої готові роботи учні забирають з собою.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ:

Середа, Четвер або П’ятниця 17:00 – 18:30
Субота або Неділя 11:00 – 12:30, 13:00 – 14:30

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

Абонемент 4 заняття – 1360 грн
Абонемент 8 занять – 2400 грн
Абонемент ПІВ-РОКУ 16 занять – 4480 грн
Абонемент РІК 36 занять – 9360 грн
В абонемент включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.
Запис за номером 067 6723661 або на сайті – sverlyk.com.ua

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Столярна майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. Відвідувачі майстерні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравіювати, фарбувати, клеїти та декорувати! Творчі майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці. Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку. Приходьте до нас та ми з радістю поділимось з Вами нашим досвідом!

Записатись
« of 2 »