Online-майстерня "СВЕРЛИК ВДОМА"

Online-майстерня “СВЕРЛИК ВДОМА”

Майстерня вдома – це просто та цікаво!

Команда професійних майстрів Сверлика пропонує програму навчання у творчому та технічному напрямках з online-підтримкою.

Ми підібрали для вас найцікавіші теми занять, весь необхідний вам інструмент, матеріали, шаблони, професійні поради – все в одному місці, не залежно від нашого місця знаходження.

З нашим супроводом Ви впевнено крокуєте від простих зразків до створення  творчих проектів будь-якої складності.

 

Для кого online курс “Легкий старт”

✅ діти від 10 років
✅ діти від 6-10 років у супроводі батьків
✅ молодь та дорослі

Що Ви отримуєте:
✅ Доступ до навчального відео по комплектації та користуванню інструментами mini-майстерні.
✅ 2 online консультацій з викладачем Сверлика тривалістю 30 хвилин кожна.
✅ 2 листа фанери формату А-4 для здобуття навичок володіння інструментом. Доступ до відеоматеріалів дійсний на протязі 2 місяців з дати активізації курсу.

Покроково вивчаємо такі пункти:
✅ Особливості облаштування робочого місця, кріплення і зберігання обладнання.
✅ Технологічна послідовність виконання різання електричним лобзиком.
✅ Особливості стаціонарного електролобзика Dremel Moto-Saw та багатофункційного інструменту Dremel 3000.
✅ Різновиди насадок. Встановлення та заміна насадок.
✅ Нюанси та приклади використання.

Як працює online-майстерня?
⭐ Вам потрібно мати базовий набір інструменту. Ми пропонуємо комплект необхідних електроінструментів за акційною ціною – 6999 грн “Міні-майстерня” 3000 MIN
⭐ Налаштувати ваше робоче місце. Це просто навіть в межах квартири. Вам потрібно організувати стіл, стілець, електропідключення, гарне освітлення (бажано уникати килимових покриттів).

✅ Комплект “Міні-майстеня” складається з 2 електроінструментів і штативу для підвішування електроінструменту. На інструмент надається офіційна гарантія від виробника – 2 роки.
https://kwitka.com.ua/elekroinsrumenty/dremel/mini_majsternya_min
✅ Додатково можна придбати матеріали, одяг та аксесуари: фірмовий фартух або халат, окуляри, респіратори, фанера, дерево, клей, шліфгубки, струбцини, фурнітуру та інше.
✅ Додатково можна придбати «Набори для творчості». Набори включають всі необхідні матеріали з розкресленими частинами для самостійного виконання. Обрати тему «Набору для творчості» можна в розділі Майстер-класи https://sverlyk.com.ua/master-class/
Ціна «Набору для творчості» – 60% від вартості майстер-класу в майстерні.
✅ Доставка інструменту та всіх матеріалів до дому здійснюється за рахунок отримувача. ТМ Сверлик готовий здійснити відправку Новою Поштою або видати особисто з майстерні (Київ, вул. Богатирська, 6а)

Дізнатись подробиці можна за номером телефону 0676761221

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Творча столярна майстерня “Сверлик” – це сучасна комфортабельна і безпечна майстерня, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.

Це місце, де дорослі і діти майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch.

Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування.

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера, скло, кераміка, метал, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа.

Ви будете майструвати за допомогою електролобзика Dremel Moto-saw, багатофункційного електроінструменту Dremel з різноманітними приставками та насадками, випалювача Dremel VersaTip, шуруповерта Bosch, ексцентрикової та стрічкової шліфмашин Bosch.

Cвою готову роботу учасник майстер-класу забирає з собою.

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням.

В ціну включно: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись