Online-майстерня "СВЕРЛИК ВДОМА"

Online-майстерня “СВЕРЛИК ВДОМА”

Майстерня вдома – це просто та цікаво!

Команда професійних майстрів Сверлика пропонує програму навчання у творчому та технічному напрямках з online-підтримкою.

Ми підібрали для вас найцікавіші теми занять, весь необхідний вам інструмент, матеріали, шаблони, професійні поради – все в одному місці, не залежно від нашого місця знаходження.

З нашим супроводом Ви впевнено крокуєте від простих зразків до створення  творчих проектів будь-якої складності.

 

Як працює online-майстерня?

1) Вам потрібно мати базовий набір інструменту. Ми пропонуємо комплект необхідних електроінструментів за акційною ціною – 6699 грн  “Міні-майстерня” 3000 MIN
Додатково можна придбати матеріали, одяг та аксесуари: фірмовий фартух або халат, окуляри, респіратори, фанера, дерево, клей, шліфгубки, струбцини, фурнітуру та інше.

2) Налаштувати ваше робоче місце. Це просто навіть в межах квартири. Вам потрібно організувати стіл, стілець, електропідключення, гарне освітлення (бажано уникати килимових покриттів).

3) Запрошуємо пройти навчальний курс “Легкий Старт”, який допоможе Вам легко опанувати роботу з електроінструментом. Вартість курсу – 390 грн.

4) Пропонуємо перелік майстер-класів за нашими шаблонами зі всіма необхідними матеріалами. Кожен майстер-клас супроводжується двома індивідуальними консультаціями майстра “Сверлик” тривалістю 20 хвилин кожна.

5) Пропонуємо консультативний супровід Ваших власних проектів в зручних  online-сервісах.

Доставка інструменту та матеріалів здійснюється транспортоною компанією “Нова Пошта”,  або можна забрати самовивозом за адресою : м. Київ, вул. Богатирська, 6а.

Дізнатись подробиці можна за номером телефону 0686761221.

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Творча столярна майстерня “Сверлик” – це сучасна комфортабельна і безпечна майстерня, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту.

Це місце, де дорослі і діти майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch.

Головні операції: вирізання, шліфування, різьблення, свердління, фрезерування, випалювання, гравірування, фарбування, склеювання та декорування.

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера, скло, кераміка, метал, ПВХ, шкіра, оргскло, шкарлупа.

Ви будете майструвати за допомогою електролобзика Dremel Moto-saw, багатофункційного електроінструменту Dremel з різноманітними приставками та насадками, випалювача Dremel VersaTip, шуруповерта Bosch, ексцентрикової та стрічкової шліфмашин Bosch.

Cвою готову роботу учасник майстер-класу забирає з собою.

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням.

В ціну включно: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись