Дерево є довговічним, практичним та високоестетичним матеріалом.
Підкреслити свою індивідуальність та додати оригінальності образу доможе ось така ексклюзивна підвіска, виготовлена власноруч. Цей майстер-клас стане чудовою розвагою для кожного з членів Вашої сім’ї!
Дерев’яенна підвіска стане гарним подарунком для Ваших близьких і рідних. Здивувати їх та подаруйте власноруч створену прикрасу або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’янна підвіска на шию”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок для роботи з деревом. Ви будете виконувати такі операції, як: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.