Декоруємо шкіряні браслети. Гравіювання та випалювання на шкірі. Похваліться своїми золотими руками та виготовіть ексклюзивну прикрасу: шкіряний браслет з гравіюванням.
Шкіра є довговічним, практичним та високоестетичним матеріалом. Підкреслити свою індивідуальність та додати оригінальності образу доможе гравіювання та випалювання на власноруч виготовлених браслетах.
Цей майстер-клас стане чудовою розвагою для кожного з членів Вашої сім’ї!
Шкіряні браслети будуть гарним і практичним подарунком для Ваших близьких. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм браслети власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Декоруємо шкіряні браслети”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості випалювача  Dremel VersaTip і багатофункційного електроінструменту Dremel 3000. Засвоюємо особливості роботи насадок для випалювання, вивчаємо функції електроінструменту, застосовуємо різноманітні приставки та насадки для різблення і випалювання по шкірі.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.