Дерев'яні підставки під гаряче або телефон "Marshmellow"

Нові майстер-класи на тему “Marshmellow”! Запрошуємо змайструвати власноруч дерев’яні підставку під телефон або горнятко у формі улюбленого DJ. Handmade підставки виготовлені з дерева стануть ефектним доповненням сучасного інтер’єру. Підставка під телефон вберігає модний гаджет від падінь, а також забезпечує зручність читання інформації з телефону. На зроблених Вами підставках зображено цікавий вирізний декор у стилі Marshmellow. Підставки стануть гарним і практичним подарунком для Ваших близьких. Бажаємо Вам досягти майстерності у всіх напрямках вашої діяльності! Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм підставки власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’яні підставки “Marshmellow”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, випалювання, склеювання, фарбування та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.