У кожного з нас є улюблені книжки, які можна перечитувати і перечитувати безліч разів. А для того, щоб пам’ятати необхідну сторінку, потрібно мати …..Ви вже здогадались? Вірно, книжкову закладку ! Коли книжка має закладку, то і книжка в порядку. В колишніх часах книжкові закладки цінували дуже дорого та дарували навіть царським особам! Але найцікавіші та найдорожчі закладки ті, що зроблені власними руками. Для їх виготовлення потрібно проявити неабияку творчість і фантазію. Виходить, що будь-яка книжкова закладка – це не порожня дрібничка, а дуже важлива, потрібна, та й просто чарівна річ. Ми переконані, що індивідуальні та зроблені своїми руками на майстер-класі дерев’яні закладки до книжок  сприятимуть появі любові до книжок та їх читання. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм дерев’яну закладку до книжки власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’яні закладки для книжок”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, різьблення, випалювання, фарбування та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.