Найкращим подарунком стане подарунок виготовлений власними руками (Handmade подарунок). Авторська баночка, гравіювання на горнятку, чи прикрашена мереживам склянка неодмінно буде милувати око протягом довгих років. Кожному з нас доступно зробити самому гравіювання на склянці, баночці чи горнятку. Створіть власноруч романтичне мереживо малюнку за допомогою глянцевого та матового ефектів скла. Можливо виконати гравіювання з персональним написом, власним ім’ям чи близької вам людини. Творча майстерня “Сверлик” запрошує Вас на майстер-клас з гравіювання по склу: горнятко, баночки. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм скляний виріб з гравіюванням власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Гравіювання на склі: горнятко, баночки”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості багатофункційного електроінструменту Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок з алмазним напилом, які дозволяють працювати по склу. Головні операції: свердління, гравірування,  та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.