Найкращим подарунком стане подарунок виготовлений власними руками (Handmade подарунок). Авторська баночка, гравіювання на горнятку, чи прикрашена мереживам склянка неодмінно буде милувати око протягом довгих років. Кожному з нас доступно зробити самому гравіювання на склянці, баночці чи горнятку. Створіть власноруч романтичне мереживо малюнку за допомогою глянцевого та матового ефектів скла. Можливо виконати гравіювання з персональним написом, власним ім’ям чи близької вам людини. Творча майстерня “Сверлик” запрошує Вас на майстер-клас з гравіювання по склу: горнятко, баночки. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм скляний виріб з гравіюванням власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Гравіювання на склі: горнятко, баночки”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості багатофункційного електроінструменту Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок з алмазним напилом, які дозволяють працювати по склу. Головні операції: свердління, гравірування,  та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.