Це маленьке ДИВО, коли ви з нічого робите ЧУДО! Запрошуємо на новий майстер-клас, в який ми додали деревообробку та кераміку. На майстер-класі Ви власноруч змайструєте унікальний рознос з дерева та кераміки, який стане чудовим елементом інтер’єру, та буде тішити Вас та ваших близьких! Сервірувальний рознос Ви будете кожного дня використовувати для подачі ароматної кави та сніданку для найрідніших!  Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм піднос власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Рознос з дерева та кераміки”

Майстер-клас: Піднос дерево та кераміка

Це маленьке ДИВО, коли ви з нічого робите ЧУДО! Запрошуємо на новий майстер-клас, в який ми додали деревообробку та кераміку. Більше фото в альбомі - https://www.facebook.com/pg/Sverlyk.Kyiv/photos/?tab=album&album_id=2302541506434102Запис за номером 067 6723661 або на сайті - sverlyk.com.ua Наші адреси: Київ, вул. Богатирська, 6А, метро Мінська Київ, вул. Краківська, 20, метро Чернігівська

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Вівторок, 27 серпня 2019 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Майстер-клас розрахований на учасників від 12 років.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Майстер-клас середнього рівня складності.

Тривалість

Ви проведете 3 години у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група  15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера, кераміка. Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління,  фарбування, склеювання,декорування, монтаж фурнітури та керамічної плитки.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.