Один з найулюбленіших майстер-класів у Сверлику ! Майструємо дерев’яний меч “тризуб” та запрошуємо на майстер-класи дітей від 6 до 99 років, де ви власними руками майструєте цікаву дерев’янну зброю. Також Ви завжди можете подарувати враження від участі у майстер-класі, замовивши наш Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Дерев’янний меч “Тризуб”

Майстер-класи у Сверлику: ЗБРОЯ Меч "Тризуб"

Майстер-класи у Творча майстерня "Сверлик": ЗБРОЯ Меч "Тризуб"Запис за номером: 067 6723661 Або заповніть анкету на нашому сайті - sverlyk.com.ua Наша адреса: Київ, вул. Богатирська, 6А

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Субота, 19 травня 2018 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років.  Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Майстер-клас середнього рівня складності.

Тривалість

Ви проведете 2 години у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу, Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, випалювання, склеювання та фарбування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.