Дерев'янна зброя "Мечі і кинджали"

Один з найулюбленіших майстер-класів у Сверлику – майструємо дерев’янні мечі та кинджали! Запрошуємо на майстер-класи дітей від 6 до 99 років, де ви власними руками майструєте цікаву дерев’яну зброю: ножі, керамбіти, кунаї та мечі. Також Ви завжди можете подарувати враження від участі у майстер-класі, замовивши наш  Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Мечі та кинджали”

Майстер-клас: Майструємо дерев'яну зброю

Творча майстерня "Сверлик" запрошує на майстер-класи дітей від 6 до 99 років, де ви власними руками майструєте цікаву дерев'яну зброю: - Меч "Тризуб" - Меч "MineCraft" - Кирка "MineCraft" - Сокира "MineCraft" - Ножі, кунай, керамбіт- Сурікени - Арбалет - Рогатка та багато іншого

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Середа, 24 січня 2018 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Майстер-клас середнього рівня складності.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, випалювання, склеювання та фарбування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.