За допомогою електроінструменту майструємо дерев’яні святкові підсвічники, що стануть чудовою окрасою вашої домівки та оригінальним подарунком близьким і друзям. Навчаємося процесам: вирізання, свердління, шліфування, полірування.  Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм підсвічники власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Новорічні підсвічники”

Майструємо новорічні підсвічники

МАЙСТРУЄМО РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ зі СВЕРЛИКОМ 🎄✨🎉 Запрошуємо на майстер-класи до Творчої столярної майстерні Сверлик, дорослих та дітей від 6-ти років. Майструємо дерев’яні ялинкові іграшки, листівки та святковий декор, що стануть чудовою окрасою вашої домівки та оригінальним подарунком близьким і друзям. Пропонуємо виїзні новорічні майстер-класи по дереву та склу для шкіл та дитячих груп.Більше фото: https://www.facebook.com/pg/Sverlyk.Kyiv/photos/?tab=album&album_id=1262645917090338Запис за номером 067 6723661 або на сайті - sverlyk.com.ua Наші адреси: Київ, вул. Богатирська, 6А, метро Мінська Київ, вул. Краківська, 20, метро Чернігівська

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Четвер, 2 січня 2020 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, випалювання, склеювання та фарбування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.