За допомогою електроінструменту гравіруємо скляні ялинкові іграшки та святковий декор, що стануть чудовою окрасою вашої домівки та оригінальним подарунком близьким і друзям. Навчаємося процесам: гравірування по склу, декорування. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм новорічні іграшки власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Гравіювання скляних іграшок”

Гравіруємо новорічні скляні іграшки

МАЙСТРУЄМО РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ зі СВЕРЛИКОМ 🎄✨🎉 Запрошуємо на майстер-класи до Творчої столярної майстерні Сверлик, дорослих та дітей від 6-ти років. Майструємо дерев’яні ялинкові іграшки, листівки та святковий декор, що стануть чудовою окрасою вашої домівки та оригінальним подарунком близьким і друзям. Пропонуємо виїзні новорічні майстер-класи по дереву та склу для шкіл та дитячих груп.Більше фото: https://www.facebook.com/pg/Sverlyk.Kyiv/photos/?tab=album&album_id=1262645917090338Запис за номером 067 6723661 або на сайті - sverlyk.com.ua Наші адреси: Київ, вул. Богатирська, 6А, метро Мінська Київ, вул. Краківська, 20, метро Чернігівська

Опубліковано Сверлик, творча столярна майстерня Київ Середа, 25 грудня 2019 р.

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості багатофункційного електроінструменту Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок з алмазним напилом, які дозволяють працювати по склу. Головні операції: свердління, гравірування,  та декорування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.