Пропонуємо Вам освоїти техніку виготовлення декоративних панно та картин String Art (ізонитка). Техніка String Art чудово підійте для всіх, кому набридло просте в’язання і вишивка. Цей вид хендмейду полягає у малюванні нитками на дошці, а саме в натягуванні ниток між цвяхами. Авторське панно створене власноруч неодмінно стане окрасою будь-якої оселі та чудовим подарунком близьким. Творча майстерня “Сверлик” запрошує Вас на майстер-класи в техніці String Art/ Cтрінг-Арт. У нас Ви можете виготовити такі вироби як: Декоративне панно з ниток та цвяхів, Ловець снів,  Декоративні підвіски та декор, Дошка для фотографій або нотатків. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм декоративне панно власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Панно “Серця”  в техніці String Art”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера. Головні операції: вирізання, шліфування, тонування дерева, забивання цвяхів та плетіння візерунку в техніці стрінг-арт.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.