Майструємо власноруч дерев’яні шахи в тематиці відомої гри «МайнКрафт / MineCraft»! Шахи одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Ідеальна пропозиція для виконання в Творчій столярній майстерні “Сверлик“, бо відвідувачі майстерні також розвиваються в художньому і технічному напрямках. Виконуються шахи за декілька майстер-класів: 4 майстер-класи по 1,5 години виконання дошки та фігурок. Додатково 2 майстер-класи по 1,5 години фарбування всіх елементів грі. На серію майстер-класів з виготовлення Шахів учасникам надається знижка 20% від стандартної ціни майстер-класу тривалістю 1,5 години. Бажаємо Вам досягти майстерності у всіх напрямках вашої діяльності! Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте їм шахи власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Шахи МайнКрафт / MineCraft”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Виконуються шахи за декілька майстер-класів: 4 майстер-класи по 1,5 години виконання дошки та фігурок. Додатково 2 майстер-класи по 1,5 години фарбування всіх елементів грі. На серію майстер-класів з виготовлення Шахів учасникам надається знижка 20% від стандартної ціни майстер-класу тривалістю 1,5 години.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, склеювання та фарбування.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.