Гравіювання по склу: декоруємо скляний підсвічник. Створюйте власноруч романтичне мереживо малюнку за допомогою поєднання глянсового та матового ефектів скла. Проведіть час разом у творчій атмосфері. Запрошуємо закохані пари на романтичний майстер-клас до Дня Святого Валентина! Зробіть незвичний подарунок собі та свої коханим. Можливо виконати гравіювання з персональним написом чи ім’ям коханої людини. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте романтичний підсвічник власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Скляні підсвічники, гравіювання”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості багатофункційного електроінструменту Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок з алмазним напилом, які дозволяють працювати по склу. Головні операції: гравірування та декорування.

Записатись

Як все відбується?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.