Гравіювання по склу: декоруємо скляний підсвічник. Створюйте власноруч романтичне мереживо малюнку за допомогою поєднання глянсового та матового ефектів скла. Проведіть час разом у творчій атмосфері. Запрошуємо закохані пари на романтичний майстер-клас до Дня Святого Валентина! Зробіть незвичний подарунок собі та свої коханим. Можливо виконати гравіювання з персональним написом чи ім’ям коханої людини. Спробуйте здивувати своїх близьких і друзів та подаруйте романтичний підсвічник власного виготовлення або Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Скляні підсвічники, гравіювання”

Світлини з майстер-класу

Вік учасників

Майстер-клас розрахований на учасників від 12 років.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Майстер-клас середнього рівня складності.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група  15 осіб.

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості багатофункційного електроінструменту Dremel. Засвоюємо особливості роботи насадок з алмазним напилом, які дозволяють працювати по склу. Головні операції: гравірування та декорування.

Записатись

Як все відбується?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.