Зброя MineCraft: Меч, Сокира, Кирка

Похваліться своїми золотими руками та виготовіть справжню, але безпечну зброю з MineCraft! «Майнкрафт» – дуже популярна комп’ютерна (телефонна, планшетні і для ігрових приставок) гра. Якщо Ви або ваші діти є палкими прихильниками цієї гри, то пропонуємо Вам змайструвати власноруч зброю MineCraft на майстер-класі у Сверлику. Пропонуємо повний комплект MineCraft: МЕЧ, СОКИРА, КИРКА. Цей майстер-клас стане чудовою розвагою для кожного з членів Вашої сім’ї! Для шанувальників цієї відомої гри Ваш Подарунковий сертифікат на майстер-клас “Зброя MineCraft” буде ідеальним подарунком, бо зброя виготовлена власними руками найдорожча та найсильніша.

Світлини з майстер-класу

« 1 of 2 »

Вік учасників

Вік дітей від 6 до 99 років. Діти з 6 до 9 років обов’язково у супроводі дорослого.

Тривалість

Ви проведете 90 хвилин у приємній компанії та отримаєте незабутні враження.

Кількість учасників

Майтер-клас на будь-яку кількість учасників. Оптимальна група 15 осіб.

Складність

Не потрібно мати особливих навиків. Простий майстер-клас для кожного.

Готові вироби

Після майстер-класу Ви отримуєте готовий виріб створений власними руками!

Безпека

Окремі робочі місця та засоби захисту забезпечують високий рівень безпеки.

Що Ви отримуєте?

Вивчаємо властивості електроінструментів Dremel та Bosch, застосовуємо різноманітні приставки та насадки. Відвідувачі працюють з матеріалами: дерево, фанера.  Головні операції: випилювання, шліфовка, поліровка, свердління, склеювання.

Записатись

Як все відбувається?

Пропонуємо майстер-класи за нашими шаблонами та зразками, також можливо реалізувати “власний проект” за індивідуальним кресленням. У вартість включено: матеріал, інструмент, насадки, фартух, захисні окуляри, індивідуальні респіратори, консультаційний супровід майстра-викладача.

Записатись

Відео з майстерні “Сверлик”

Творча майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту. Сучасна майстерня обладнана багатофункційними електроінструментами Dremel, Bosch, витяжкою і персональними засобами захисту. Пропонуємо цікаву навчальну програму, курси та майстер-класи. Також у нас Ви можете придбати подарункові сертифікати для близьких.