Виїздні

ВИЇЗНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Для груп організуємо виїзні майстер-класи на території замовника

Пропонуємо майстер-класи для дорослих та дітей по дереву та склу з використанням електроінструменту. В ціну майстер-класу все включено: електроінструмент, насадки, матеріал, консультативний супровід майстрів-викладачів, фартухи, окуляри, індивідуальні респіратори. Cвою готову роботу учасник майстер-класу забирає з собою або передає в фонд компанії чи присвячує соціальному проекту. Маємо великий досвід в організації виїзних майстер-класів на території замовника. Ми готові до участі в корпоративних творчих проектах різного масштабу як в приміщенні, так і на відкритих майданчиках.

КОРПОРАТИВНІ ПОДІЇ

Поєднайте командну роботу, корисний час, розвагу та новий досвід для вашого колективу або групи. Запропонуйте вашій команді об’єднатися завдяки спільній роботі власними руками. З нашими майстер-класами будь-який FamilyDay або корпоративне свято компанії стануть незабутніми та наповненими враженнями командної роботи.

ДНІ НАРОДЖЕННЯ, РОДИННІ СВЯТА

Замовляйте майстер-класи до будь-якого свята вашого родинного кола. Маємо досвід організації майстер-класів для святкування Днів народжень, для дітей різного віку, а також родинних пропозицій, де диті і батьки працюють разом над спільною роботою.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Здивуйте ваших гостей новою розвагою та корисним дозвіллям. Теми майстер-класів можливо персоналізувати залежно від теми події.

СЕЗОННІ СВЯТА ТА ФЕСТИ

Маємо великий досвід проведення майстер-класів на різних локаціях в рамках фестів та розважальних зон, зимових або літніх маркетів.

ВИЇЗНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ШКІЛ, ТАБОРІВ, ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ

Проводимо виїзні майстер-класи для груп дітей та підлітків та на території школи чи дитячого закладу.

Майстер-класи з використанням електроінструменту по дереву та склу Учасники майстер-класів власними руками майструють цікаві роботи:

  • Поробки з дерева або скла з використанням корпоративної символіки та лого.
  • Скляні листівки
  • Дерев’яні блокноти, органайзери
  • Підставки під мобільні, планшети, горнятко
  • Іграшки на колесиках
  • Декор та прикраси
  • Дерев’яні ігри, забавки та багато іншого.

Творча столярна майстерня “СВЕРЛИК”

Столярна майстерня “Сверлик” – це місце, де діти і дорослі майструють та декорують, створюють цікаві художні роботи з дерева та скла за допомогою електроінструменту Dremel та Bosch. Пропонуємо цікаву авторську навчальну програму, сучасну комфортабельну і безпечну майстерню, яка обладнана усіма потрібними інструментами, витяжкою і персональними засобами захисту. Відвідувачі майстерні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравіювати, фарбувати, клеїти та декорувати! Творчі майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці. Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку. Приходьте до нас та ми з радістю поділимось з Вами нашим досвідом!

Записатись

« of 2 »